منو کردستان، سنندج ، خیابان آبیدر، چهارراه صفری، مجتمع ژینا، طبقه سوم - تلفن : 33246361 - 087
صفحه اصلی / مطالب و مقالات / درمان لک تیرگی و کک مک
درمان ماه گرفتگی عروقی توسط لیزر عروقی

ضایعات عروقی از جمله مشکلات شایع پوستی هستند که طیف وسیعی از انواع ضایعات را شامل می‌ شوند. از خال‌ های لکه شرابی گرفته تا ماه گرفتگی‌ ها، تلانژکتازی، واریس و خال‌ های عروقی شبکه‌ ای که در شکل‌ ها و شدت‌ های مختلف مشاهده می‌ شوند. لیزر درمانی نوین‌ ترین و مؤثرترین راه برای رفع ضایعات عروقی است.

علت لکه‌های پوستی چیست؟

لک پوستی به بخش‌هایی از پوست گفته می‌شود که به دلایل مختلف دچار تغییر رنگ‌شده و متفاوت از رنگ معمول پوست هر شخص دیده می‌شوند. لک‌های پوستی طیف وسیعی از عارضه‌های پوست را دربر می‌گیرند و می‌توان گفت از شایع‌ترین بیماری‌ها و مشکلات پوستی محسوب می‌شوند.

فرایند کلی لیزر کیوسوییچ چگونه است؟

لیزر کیوسوییچ روشی است که به کمک آن لکه های پوستی درمان و یا تتوها را پاک میکنند.منظور از لکه های پوستی لکه هایی است که به دلایل مختلف از جمله تغییرات هورمونی، بالا رفتن سن، استفاده از برخی داروها، عوامل ذاتی، ژنتیکی و قرار گرفتن در معرض نور خورشید ایجاد می شوند.

روش های پاک کردن تاتو

میزان موفقیت در پاک کردن خال‌کوبی یا تاتو ابرو با لیزر به عواملی از جمله رنگ پوست بستگی دارد. به‌طورمعمول، جوهرهای سیاه و رنگ‌های تیره با استفاده از لیزرهای کیوسوئیچ کاملاً از بین می‌روند درحالی‌که از بین بردن رنگ‌های سبک‌تر مانند زرد و سبز بسیار دشوار است

مهمترین کاربردهای لیزر کیوسوئیچ

لیزر کیوسوئیچ یکی از تکنیک های موثر برای درمان لکه های پوستی و پاک کردن تتو می‌باشد. لکه ها بر اثر عوامل مختلفی مانند تغییرات هورمونی، بالارفتن سن، استفاده از برخی داروها، عوامل ژنتیکی و قرار گرفتن در معرض نور خورشید به عنوان یکی از اصلی ترین دلایل بوجود آمدن لک، ایجاد می‌شوند.

بهترین روش پاک کردن تاتو یا خالکوبی

خالکوبي عبارت است از شکل یا علامتی رنگی با ماندگاری طولانی یا دائمی که در اثر وارد شدن مواد رنگی به داخل بافت پوست ایجاد میشود. هر چند تفاوتهایی در نحوه ایجاد و . . .

همه چیز درباره بیماری ماکولار آمیلویدوز

یکی از علل شایع مراجعه به متخصصین پوست شکایت از تیرگی پوست تنه و اندامها میباشد هرچند علل تیرگی پوست متعدد و دارای تشخیصهای افتراقی مختلفی است اما در این مقاله به یکی از شایعترین انواع آن یعنی ماکولار آمیلوئیدوز میپردازیم.

پاسخ به سوالاتی در مورد درمان کک و مک با لیزر

درمان کک مک با لیزر از روشهای جدید درمانی است که بسیاری از افراد در مورد انجام آن یا نتایج آن تردید دارند به همین دلیل در این مقاله سعی بر این است که به پرسشهایی در این زمینه پاسخ داده شود.

لک صورت (ملاسما) علت، علائم، درمان

یکی از شایعترین انواع لکه های پوستی ملاسما است .هر چند گاهاً لک حاملگی هم نامیده میشود اما الزاماً تنها در دوران حاملگی ایجاد نمیشود و در آقایان نیز با شیوع کمتری دیده میشود.

کک مک چگونه درمان می‌شود؟

یکی از علل شایع مراجعه به متخصصین پوست لکه های پوستی صورت است . لکه های پوستی صورت انواع مختلفی دارند از علل شایع آن کک و مک و ملاسما است در این مقاله به کک و مک و روشهای درمانی آن خواهیم پرداخت

دکتر جمال الدین حسن زاده

دکتر حسن زاده متخصص پوست و مو و دارای درجه بورد تخصصی پوست و مو است. وی در حال حاضر در شهر سنندج مشغول فعالیت می باشد. کاربران گرامی از طریق این سایت علاوه بر دسترسی به اطلاعاتی در زمینه های مختلف پوست، مو و زیبایی ،میتوانند سوالات خود را در بخش سوالات پزشکی کاربران با متخصص پوست و مو مطرح نمایند.

تلاش بر اینست تا در اسرع وقت پاسخ علمی به سوالات داده شود.همچنین بیماران مراجعه کننده به دکتر حسن زاده میتوانند از طریق این سایت روند درمان بیماریهای پوست و موی خود را پیگیری نمایند.


طراحی و راه اندازی وب سایت : گروه نرم افزاری پزشک آنلاین - 09128883465