منو کردستان، سنندج ، خیابان آبیدر، چهارراه صفری، مجتمع ژینا، طبقه سوم - تلفن : 33246361 - 087
صفحه اصلی / مطالب و مقالات / تزریق پرکننده های پوستی / تغییرات تزریق یک سی سی ژل لب به چه میزان است؟

تغییرات تزریق یک سی سی ژل لب به چه میزان است؟

داشتن لب های زیبا به خصوص در چهره خانم ها بسیار تأثیر گذار است، بنابراین روش های متفاوتی از جمله تزریق ژل را اعمال می کنند. عدم تقارن روی لب ها و نابرابری بین لب فوقانی و تحتانی را می توان به لطف تزریق ژل از بین برد. در این فرآیند از ماده ای به نام اسید هیالورونیک استفاده می شود. از آنجا که اسید هیالورونیک از خود بدن به دست می آید و هیچگونه عارضه ندارد، می توان برای حجیم کردن لب ها از آن استفاده کرد.
میزان سی سی ژل تزریقی از این جهت مهم است که برای لب های با وضعیت مناسب، معمولاً یک سی سی تزریق انجام می گیرد؛ اما افرادی که لب های خاصی بخواهند (تشخیص بر عهده پزشک است) می توان از دو سی سی استفاده کرد. با این حال باید وضعیت فک و چهره هم بررسی شود. برای لب کمترین میزان ژل که تغییری در فرم لب ایجاد کند، یک سی سی می باشد.

تزریق ژل لب از جمله اقداماتی است که با بهترین نتایج توسط دکتر جمال حسن زاده در سنندج انجام می‌شود. در این مرکز با استفاده از مرغوب ترین انواع ژل و مهارت پزشک در تزریق ژل، همچنین اجرای درست و اصولی مراحل تزریق ژل توسط ایشان، می‌توانید به زیبایی ماندگاری در صورت و بدن خود دست یابید.

علل تزریق ژل لب

تزریق ژل لب برای موارد مختلفی انجام می‌شود؛ اما مهم‌ترین دلایل آن معمولاً موارد زیر هستند:

رفع عیوب و نواقص ظاهری لب

گاهی اوقات لب‌های فرد از حجم مناسبی برخوردار هستند؛ اما ممکن است از لحاظ ظاهری به تغییراتی نیاز داشته باشد تا جذاب‌تر به نظر برسد. با تزریق ژل به لب، امکان بهتر کردن زاویه‌ها و رفع عیوب ظاهری آن وجود دارد.

حجم دهی به لب های باریک و کوچک

برخی از افراد ممکن است لب‌های باریک یا کوچکی داشته باشند. مهمترین دلیل تزریق ژل به لب هم افزایش حجم آن است.

ژل لب

مزایای تزریق ژل لب

قطعاً آنچه باعث شده در حال حاضر تزریق ژل به لب با استقبال اکثر مردم روبرو شود، مزیت‌های قابل توجه آن است. از جمله مهم‌ترین مزایای تزریق ژل لب عبارتند از:

 1. حجم‌دهی لب‌ها
 2. متقارن کردن لب‌ها در صورت نیاز
 3. بدون عوارض جانبی
 4. ماندگاری بالا
 5. راحت بودن کنترل حجم لب
 6. سازگاری بالا با بدن

نحوه تزریق ژل لب

بعد از اینکه میزان ژل مورد نیاز با توجه به خواست شخص بررسی شد، ژل‌ها به کمک سرنگ‌های مخصوصی از زاویه‌های درست به نواحی مختلفی از لب تزریق می‌شوند؛ اما قبل از این کار، پزشک برای احساس درد کمتر به سراغ بی‌حسی موضعی لب‌ها می‌رود. اینکه حجم مناسبی از ژل با زاویه‌ای مناسب به لب‌ها تزریق شوند بر نتیجه نهایی کار تأثیر بالایی خواهد داشت؛ به همین دلیل حتماً در انتخاب کلینیک و پزشک مربوطه دقت کنید.

مراقبت‌های لازم قبل از تزریق ژل لب

مراقبت‌های بعد از تزریق ژل لب

افراد منع از تزریق ژل لب

تزریق ژل به صورت و لب‌ها، یک نوع عمل زیبایی غیرتهاجمی به شمار می‌رود. به همین دلیل تقریباً تمامی افرادی که دوست دارند لب‌هایی زیبا و حجیم داشته باشند می‌توانند از مزایای تزریق ژل بهره‌مند شوند. با این حال برای احتیاط توصیه می‌شود افرادی که در گروه‌های زیر قرار می‌گیرند از انجام این کار خودداری کنند:

 1. افرادی که دارای عفونت پوستی در نواحی اطراف منطقه تزریق هستند.
 2. افرادی که بدن آن‌ها به هر نوع ژل یا ماده تزریقی آلرژی دارد.
 3. زنان باردار و یا شیرده
 4. افرادی که به بیماری خود ایمنی بدن مبتلا هستند.
 5. افرادی که می‌خواهند اقدام به تزریق ژل همزمان با سایر روش‌های جوانسازی نظیر اندولیفت یا هایفوتراپی و …کنند.

با این حال برای اینکه مطمئن شوید تزریق ژل هیچ نوع مشکلی برای شما ایجاد نخواهد کرد بهتر است قبل از اقدام به کار با پزشک خود صحبت کنید.

مدت ماندگاری ژل لب

ژل هایی که برای این منظور مورد استفاده قرار می‌گیرند از تنوع بسیار بالایی در بازار برخوردار هستند، بنابراین با توجه به موارد اولیه تشکیل دهنده آنها و کیفیت تولید، ماندگاری متفاوتی دارند. به طور میانگین ژل‌هایی که برای تزریق در لب استفاده می‌شوند ماندگاری در حدود ۶ تا ۱۲ ماه را دارا هستند. در کنار این موضوع پارامترهای مختلفی نیز وجود دارند که برای افزایش ماندگاری تزریق ژل به لب باید در نظر گرفته شوند. از جمله این موارد می‌توان به رعایت نکات مراقبتی که توسط پزشک گفته می‌شود اشاره کرد. علاوه بر آن حجم ژل تزریق شده و شرایط بدنی مراجعه‌کنندگان نیز در مدت زمان ماندگاری ژل می‌توانند تأثیر قابل توجهی داشته باشند.

هزینه تزریق ژل لب

عوامل مختلفی در تعیین قیمت تزریق ژل لب تأثیرگذار است، از این رو برای این که هزینه آن را برآورد کنید باید این عوامل را در نظر بگیرید. در ادامه به این عوامل اشاره شده است:

نوع ژل تزریقی

نوع ژل تزریقی و هم چنین کیفیت و استاندارد بودن آن بر قیمت آن تأثیر می گذارد. ژل‌های بی‌کیفیت، ارزان قیمت هستند و از این رو باید در انتخاب ژل‌ها دقت بسیاری کرد.

قسمت مورد تزریق

قسمت های مختلف لب‌های بالا و پایین دقت و مدت زمان تزریق متفاوتی را نیاز دارد. از این رو هر چه ناحیه مورد تزریق دقت و وقت زیادی را از پزشک ببرد، هزینه آن هم بیشتر خواهد شد.

میزان تخصص و تجربه پزشک

از جمله عوامل مهم در تعیین قیمت تزریق ژل لب میزان تخصص، تجربه و مهارت متخصص زیبایی است. اگر تزریق را پزشکی متخصص انجام دهد که تجربه و مهارت زیادی را دارد، مسلماً قیمت تزریق هم بیشتر می‌شود.

نوع کلینیک و مرکز تزریق

کلینیک‌ها و مراکز تزریق هزینه‌های متفاوتی در تزریق ژل لب از مراجعین دریافت می‌کنند. هر چه یک کلینیک یا مرکز تزریق شناخته شده تر و معتبرتر باشد، هزینه‌های دریافتی هم بیشتر می‌شود؛ زیرا خدمات مطلوبی را به مراجعین ارائه می دهند و تزریق هم توسط پزشکان مجرب و متخصصی انجام می‌شود که نتیجه تزریق را تضمین می‌کنند.

تعداد جلسات تزریق

عامل مهم دیگر در تعیین قیمت تزریق ژل لب، تعداد جلسات آن است. مسلماً هر چه تعداد جلسات تزریق بیشتر شود قیمت خدمات تزریق هم بیشتر خواهد شد.

اینستاگرام دکتر حسن زاده

عوارض تزریق ژل لب

بروز ناراحتی های خفیف

این ناراحتی ها بسیار طبیعی میباشد و به خاطر تزریق سوزنی است که در لب انجام شده است.

کبودی

کبودی که روند طبیعی بدن میباشد. بعضی از افراد بیشتر از افراد دیگر دچار این کبودی میشوند، میزان کبودی در افراد ژنتیکی میباشد. همچنین سیگار کشیدن و استفاده از داروهایی مانند آسپیرین میزان این کبودی را افزایش میدهد. این کبودی ها در حدود 1 هفته بهبود میابد، البته بستگی به فرد دارد. کبودی میتواند در حدود 2 تا 10 روز باقی بماند.

قرمزشدن

قرمز شدن پوست برای هر بیمار متفاوت میباشد؛ اما حدود 12 تا 24 ساعت این قرمزی ها از بین خواهد رفت.

تورم

تورم، سوزش و قرمزی در ناحیه ای که سوزن تزریق شده است. تورم در صورت کاملاً طبیعی میباشد و برای هر بیمار متفاوت است. به دلیل اینکه لب ها یکی از حساس‌ترین ناحیه ها در صورت میباشد هرگونه تورم روی آن کاملاً طبیعی است.

طبیعی نبودن حالت لب ها

این مورد با از بین رفتن تورم بهبود میابد. پزشک برای از بین رفتن این حالت ها به شما ماساژ دادن لب را آموزش میدهد.

هزینه تزریق یک سی سی ژل لب

تزریق ژل لب جزو بهترین روشهای کلینیکال برای برجسته سازی و فرم دهی به لبها می‌باشد. ژل های قابل تزریق به لب اغلب حاوی ۳ ماده طبیعی به نام‌های کلاژن، اسید هیالورونیک و هیدروکسی آپاتیت هستند که وظیفه آنها پر کردن و افزایش حجم، آبرسانی و جوانسازی لبها است. این ژل‌ها به طور موقتی به لبها تزریق می‌شوند و پس از اتمام ماندگاری آنها، نیاز به تزریق مجدد وجود دارد. سوالات متداولی در خصوص تزریق ژل به لب پرسیده می‌شود که یکی از آن‌ها هزینه تزریق است. در واقع برای محاسبه هزینه تزریق یک سی سی ژل لب باید به نوع و برند ژلی که مورد استفاده قرار میگیرد؛ توجه کرد زیرا ژل یا فیلرها قیمت های مختلفی دارند و بر همین اساس هزینه این خدمت نیز متغیر خواهد بود. به همین دلیل نمیتوان مبلغ ثابتی را برای تزریق یک سی سی ژل لب در نظر گرفت.

بسیاری از افراد در رده های سنی مختلف از نوجوان گرفته تا افراد میانسال با آکنه و اسکار ناشی از آن دست و پنجه نرم می‌کنند و به دنبال روشهای برای رفع این معضل پوستی می‌باشند. در کلینینک دکتر جمال حسن زاده کلیه روشهای درمانی اسکار آکنه در سنندج به مراجعین محترم ارائه می‌گردد. روشهایی از قبیل کراس، سابسیژن و میکرونیدلینگ که از موثرترین شیوه‌های درمانی اسکار آکنه به حساب می‌آیند.


آدرس مطب : سنندج ، خیابان آبیدر ، چهارراه صفری ، مجتمع ژینا ، طبقه سوم
تلفن : 33246361 - 087

درباره این موضوع مطالب بیشتری بخوانید

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :

دکتر جمال الدین حسن زاده

دکتر حسن زاده متخصص پوست و مو و دارای درجه بورد تخصصی پوست و مو است. وی در حال حاضر در شهر سنندج مشغول فعالیت می باشد. کاربران گرامی از طریق این سایت علاوه بر دسترسی به اطلاعاتی در زمینه های مختلف پوست، مو و زیبایی ،میتوانند سوالات خود را در بخش سوالات پزشکی کاربران با متخصص پوست و مو مطرح نمایند.

تلاش بر اینست تا در اسرع وقت پاسخ علمی به سوالات داده شود.همچنین بیماران مراجعه کننده به دکتر حسن زاده میتوانند از طریق این سایت روند درمان بیماریهای پوست و موی خود را پیگیری نمایند.


طراحی و راه اندازی وب سایت : گروه نرم افزاری پزشک آنلاین - 09128883465