منو کردستان، سنندج ، خیابان آبیدر، چهارراه صفری، مجتمع ژینا، طبقه سوم - تلفن : 33246361 - 087
صفحه اصلی / مطالب و مقالات / تزریق پرکننده های پوستی / فیلر لب چه مزایا و عوارضی دارد؟

فیلر لب چه مزایا و عوارضی دارد؟

گذشت و زمان و پیری پوست سبب می‌شود تغییرات سلولی در افراد به وجود ﺁید که به تبع آن حجم بافت‌ها در بدن کم شود و در چهره افراد بسیار تأثیر می‌گذارد؛ لذا یکی از بهترین راه‌ها برای اصلاح این تغییرات و درمان این مشکل، تزریق ژل یا فیلر است. در واقع امروزه برای اصلاح تغییرات از پرکننده‌هایی استفاده می‌شود که پرکننده‌ها، مواد مصنوعی و طبیعی هستند. امروزه از این پرکننده‌ها برای تزریق به بافت چهره و لب استفاده می‌شود تا تغییرات حاصله را اصلاح کنند. هدف از استفاده این مواد، جبران کمبود حجم بافت محل مورد نظر است.

تزریق فیلر لب از جمله اقداماتی است که با بهترین نتایج توسط دکتر جمال حسن زاده در سنندج انجام می‌شود. در این مرکز با استفاده از مرغوب ترین انواع ژل و مهارت پزشک در تزریق ژل، همچنین اجرای درست و اصولی مراحل تزریق ژل توسط ایشان، می‌توانید به زیبایی ماندگاری در صورت و بدن خود دست یابید.

فیلر

به طور کلی به هر ماده طبیعی یا مصنوعی که سبب ایجاد برآمدگی در پوست می‌شود فیلر گفته می‌شود که این مواد تزریقی شامل ژل‌ها و فیلرها هستند. در واقع فیلرها یک ماده پرکننده هستند که به منظور بازگرداندن حجم بافت از دست رفته و همچنین پیشگیری از ایجاد چین و چروک مورد استفاده قرار می‌گیرند. فیلرها دارای دو نوع قابل جذب و غیر قابل جذب می‌باشند. در واقع فیلرهای لب یک روش درمانی بدون نیاز به جراحی است. پرکابردترین فیلرهای لب شامل هیالورونیک اسید، هیدروکسی آپاتاید و پلی لاکتیک اسید می‌باشد.

فیلر لب چیست

مزایای تزریق فیلر به لب

مهم‌ترین مزایایی که می‌توان برای تزریق فیلر به لب برشمرد از این قرار است:

نحوه تزریق فیلر لب

  1. در ابتدا با داروهای بی‌حس‌کننده محل مورد نظر را بی‌حس می‌کنند. بی‌حسی موضعی کمک می‌کند که دردهای هنگام تزریق به طور کلی از بین بروند.
  2. سپس مقادیری از فیلر را با به‌کارگیری سرنگ‌هایی مخصوص در نواحی خاصی از لب تزریق می‌کنند.
  3. میزان تزریق فیلر را به عهده خود فرد می‌گذارند؛ اما پزشک در این مسیر راهنمایی‌هایی را به فرد می‌کند تا بهترین نتیجه حاصل شود.

مراقبت‌های پس از تزریق فیلر

افراد منع از تزریق فیلر

مدت زمان ماندگاری فیلر

یکی از مسائل حائز اهمیت در تزریق فیلرها، مسئله‌ی ماندگاری و دوام آنها می‌باشد. به طور معمول افراد تمایل دارند تا روشی را برای تزریق برگزینند که دارای دوام و ماندگاری بیشتری باشد؛ اما باید دانست که دوام این تزریق‌ها به فاکتورهایی از جمله نوع پوست فرد، محل تزریق و میزان تزریق و البته جنس و نوع مواد تزریق شونده بستگی دارد. به طور معمول می‌توانیم بگوییم که مدت ماندگاری این تزریق‌ها بین 6 ماه تا 1 سال می‌باشد. این ژل‌ها و فیلرها دائمی نیستند و بعد از آن فرد می‌تواند برای تزریق مجدد اقدام نماید.

آدرس اینستاگرام دکتر حسن زاده

عوارض تزریق فیلر لب

خوشبختانه تا به امروز گزارشی حاکی بر عوارض تزریق فیلر مشاهده نشده است. مقدار کمی تورم بعد از تزریق فیلر به وجود می‌آید که با استفاده از کمپرس یخ بر لب، تورم بعد از 24 ساعت از بین می‌رود و نتیجه‌ی نهایی لب‌ها قابل مشاهده می‌شود. روش تزریق فیلر کمترین عوارض و علائم بعد از عمل را به خود اختصاص داده و مورد تمایز از سایر روش‌ها گشته است. تزریق فیلر بر لب کاملاً تضمینی است و هیچ‌گونه عفونت و عوارضی را به خود نسبت نداده است.

تزریق واکسن زگیل تناسلی در سنندج از جمله اقداماتی است که در کلینیک تخصصی پوست مو و لیزر دکتر جمال الدین حسن زاده انجام می‌شود. شما می‌توانید جهت هماهنگی و کسب اطلاعات بیشتر با این مرکز از طریق تماس با شماره تلفن 33246361 - 087 اقدام نمایید.


آدرس مطب : سنندج ، خیابان آبیدر ، چهارراه صفری ، مجتمع ژینا ، طبقه سوم
تلفن : 33246361 - 087

درباره این موضوع مطالب بیشتری بخوانید

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :

دکتر جمال الدین حسن زاده

دکتر حسن زاده متخصص پوست و مو و دارای درجه بورد تخصصی پوست و مو است. وی در حال حاضر در شهر سنندج مشغول فعالیت می باشد. کاربران گرامی از طریق این سایت علاوه بر دسترسی به اطلاعاتی در زمینه های مختلف پوست، مو و زیبایی ،میتوانند سوالات خود را در بخش سوالات پزشکی کاربران با متخصص پوست و مو مطرح نمایند.

تلاش بر اینست تا در اسرع وقت پاسخ علمی به سوالات داده شود.همچنین بیماران مراجعه کننده به دکتر حسن زاده میتوانند از طریق این سایت روند درمان بیماریهای پوست و موی خود را پیگیری نمایند.


طراحی و راه اندازی وب سایت : گروه نرم افزاری پزشک آنلاین - 09128883465