منو کردستان، سنندج ، خیابان آبیدر، چهارراه صفری، مجتمع ژینا، طبقه سوم - تلفن : 33246361 - 087
صفحه اصلی / مطالب و مقالات / مشکلات و بیماری های پوستی / ضایعات پوستی سیرنگوما اطراف چشم

ضایعات پوستی سیرنگوما اطراف چشم

سیرنگوما

این ضایعات شایع هستند، توده های پوستی با منشأ غدد عرق هستند، به صورت ضایعات پوستی چند میلی متری برجسته ظاهر میشوند معمولاً متعدد هستند و دو طرف صورت را به صورت قرینه گرفتار میکنند نواحی پلک تحتانی و فوقانی را بیشتر درگیر میکنند، رنگ آنها را با رنگ پوست یکی است، بدون علامت و خارشند .به ندرت به صورت منتشر ظاهر میشود

سیرنگوما

در ایجاد آنها عوامل ژنتیکی دخالت دارند اهمیت زیبایی دارند و به لحاظ طبی با سایر بیماریها همراهی ندارند.

صفحه اینستاگرام دکتر حسن زاده

بررسی و درمان

در صورت شک به تشخیص و جهت رد سایر تشخیصهای افتراقی نمونه برداری پوستی به عمل میآید. درمان زیر بیحسی موضعی و با روشهای تخریبی مانند کوتر و لیزر میباشد.

با این روشها معمولاً بخش برجسته ضایعات برداشته میشود و در صورت برداشتن کل ضایعه احتمال ایجاد اسکار و لک وجود دارد. معمولاً نیاز به تعداد جلسات درمان متعدد دارد. احتمال عود ضایعات وجود دارد. بهتر است جهت ارزیابی درمان ابتدا بخش کوچکی از ضایعات درمان شوند و در صورت حصول نتیجه مطلوب بقیه ضایعات درمان شوند.

نوشته شده توسط: دکتر حسن زاده متخصص پوست

امروزه تزریق ژل به یکی از روشهای دوره‌ای زیبایی و جوانسازی پوست بدل شده که علاقه مندان زیادی را هم به خود جذب نموده است. تزریق ژل در سنندج نیز توسط پزشکان و متخصصان پوست در مراکز مجاز و معتبر قابل انجام می‌باشد. علاوه بر انتخاب پزشک متعهد، متبحر و مسئول، نکته قابل یادآوری در این باره، دقت و توجه شما به تاریخ و برند ژلی است که می‌خواهید تزریق نمایید؛ به این دلیل که تزریق ژل یا فیلرهای تاریخ گذشته و بی کیفیت میتواند عوارض بی شماری را برای شما به همراه داشته باشند.


آدرس مطب : سنندج ، خیابان آبیدر ، چهارراه صفری ، مجتمع ژینا ، طبقه سوم
تلفن : 33246361 - 087

درباره این موضوع مطالب بیشتری بخوانید

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :

دکتر جمال الدین حسن زاده

دکتر حسن زاده متخصص پوست و مو و دارای درجه بورد تخصصی پوست و مو است. وی در حال حاضر در شهر سنندج مشغول فعالیت می باشد. کاربران گرامی از طریق این سایت علاوه بر دسترسی به اطلاعاتی در زمینه های مختلف پوست، مو و زیبایی ،میتوانند سوالات خود را در بخش سوالات پزشکی کاربران با متخصص پوست و مو مطرح نمایند.

تلاش بر اینست تا در اسرع وقت پاسخ علمی به سوالات داده شود.همچنین بیماران مراجعه کننده به دکتر حسن زاده میتوانند از طریق این سایت روند درمان بیماریهای پوست و موی خود را پیگیری نمایند.


طراحی و راه اندازی وب سایت : گروه نرم افزاری پزشک آنلاین - 09128883465