منو کردستان، سنندج ، خیابان آبیدر، چهارراه صفری(میدان مولوی)، مجتمع ژینا، طبقه سوم - تلفن : 33246361 - 087

تری ماکس

تری ماکس دستگاهی است که در درمان سلولیت و تجمع چربی زیر پوستی و به منظور فرم دهی به بدن و تناسب اندام و شلی و افتادگی پوست به کار میرود .در این دستگاه هم زمان با سه مکانیسم متفاوت شخص تحت درمان قرار میگیرد که عبارتند از اولتراسوند(کاویتیشن)،رادیوفرکونسی و واکیوم.

اولترا سوند ( کاویتیشن ) :
در این سیستم با استفاده از امواج اولترا سوند حبابهایی در بافت چربی زیر پوستی ایجاد میشود. این حبابها در اثر ایجاد انرژی حرارتی و لیز سلولهای چربی تشکیل میشود .عمق نفوذ امواج اولترا سوند تا بافت زیر جلدی بوده و از این رو دامنه اثر قابل توجهی دارد.

رادیو فرکونسی :
در این سیستم امواجی امواج الکترو مگنتیک موجب ایجاد اثری حرارتی در لایه میانی پوست (درم) میشود که این اثر موجب باز ساز وتولید مجدد الیاف کلاژن در این ناحیه میگردد .وبنا براین باعث درمان شلی و افتادگی پوست شده و پوست صافتر و کشیده تر به نظر خواهد رسید .عمق اثر این امواج درلایه های حاوی الیاف کلاژن میباشد.

واکیوم ( مکش ) :
این دستگاه مجهز به سیستم ماساژ مکشی میباشد که علاوه بر اثرات درمانی ما ساژ موجب کمک به تخلیه چربی های لیز شده و نیز افزایش عمق نفوذ امواج میگردد.

کاربردهای دستگاه :
1) کاهش چربیهای زیر پوستی و سلولیت
2) سنتز کلاژن زیرپوستی
3) کاهش سایز
4) فرم دهی و تناسب اندام
5) درمان چین و چروک و افتادگی صورت
6) درمان شلی و افتادگی پوست شکم پس از زایمان
7) درمان شلی وافتادگی پوست پس از عمل لیپو ساکشن
باید توجه داشت در مواردیکه این دستگاه برای درمان چربیهای اضافی پوست به کار میرود داشتن رژیم غذایی مناسب و نیز فعالیتهای ورزشی مناسب اهمیت بسیار بالایی دارد.در واقع این دستگاه وسیله ای برای کاهش وزن نیست .اما با استفاده ازآن میتوان سایز را کاهش داد و یا شلی و افتادگی پوست پس از کاهش وزن را درمان نمود .به صورت معمول تعداد دفعات درمان دو تا سه جلسه در هفته میباشد که میتوان بر اساس مشکل بیمار بین ده تا سی جلسه درمان را ادامه داد.

این روش درمانی یک روش درمانی غیر جراحی و غیر تهاجمی راحت،بدون عارضه،بدون دردو بدون نیاز به بیهوشی یا بیحسی است.با وجود این اثرات نهایی این روش درمانی آهسته و تدریجی است .این دستگاه برای نواحی شکم ،پهلوها،پشت،ران،بازو، باسن ونیز ناحیه صورت به کار میرود.بیمار توسط پزشک متخصص معاینه و بررسی میشود پزشک تنظیمات دستگاه را انتخاب نموده و توسط اپراتور خانم درمان صورت میگیرد.

معایب درمان توسط اولترا سوند و رادیو فرکونسی
مزایای درمان توسط اولتراسوند و رادیو فرکونسی

نیاز به تعداد جلسات درمان متعدد
بدون نیاز به جراحی تزریق دارو یا بیهوشی
نیاز به مراجعات مکرر
بدون عارضه
اثر تدریجی و آهسته درمانی
بدون درد
عدم موفقیت درمان در افراد خیلی چاق
هزینه پائین
کاربرد در نواحی گسترده ای از بدن
استفاده از مکانیسمهای مختلف در درمان
سیستمهای لاغری قسمت اول
سیستمهای لاغری قسمت دوم
سوالات در مورد لیپولیز


آدرس مطب : سنندج ، خیابان آبیدر ، چهارراه صفری ، مجتمع ژینا ، طبقه سوم
تلفن : 33246361 - 087

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :

دکتر جمال الدین حسن زاده

دکتر حسن زاده متخصص پوست و مو و دارای درجه بورد تخصصی پوست و مو است.وی در حال حاضر در شهر سنندج مشغول فعالیت می باشد. کاربران گرامی از طریق این سایت علاوه بر دسترسی به اطلاعاتی در زمینه های مختلف پوست، مو و زیبایی ،میتوانند سوالات خود را در بخش سوالات پزشکی کاربران با متخصص پوست و مو مطرح نمایند.

تلاش بر اینست تا در اسرع وقت پاسخ علمی به سوالات داده شود.همچنین بیماران مراجعه کننده به دکتر حسن زاده میتوانند از طریق این سایت روند درمان بیماریهای پوست و موی خود را پیگیری نمایند.


طراحی و راه اندازی وب سایت : گروه نرم افزاری پزشک آنلاین - 09128883465